„Highway to Hel”. Autobus 666 latem znów wyjedzie w trasę nad Bałtyk

0
15

FlixBus przywraca słynną linię autobusową 666, która połączy Kraków z Półwyspem Helskim. Trasa przez lata budziła wiele emocji ze względu na biblijne skojarzenia z „liczbą bestii”. Sezonowe połączenie wystartuje już tego lata z Krakowa przez Warszawę nad Morze Bałtyckie.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/transport/news-highway-to-hel-autobus-666-latem-znow-wyjedzie-w-trase-nad-b,nId,23490901
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu