Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada przerwę w działaniu bardzo popularnej rządowej aplikacji mObywatel. Aktualizacja systemu potrwa kilka godzin, i jeśli nie będziemy mieli przy sobie fizycznych dokumentów, to może czekać nas przykra sytuacja.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/technologia/news-mobywatel-przestanie-dzialac-zabierzcie-ze-soba-fizyczne-dok,nId,7844087
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu



















