Jak dowiadujemy się z nowego badania opublikowanego na łamach czasopisma naukowego Nature, ludzie żyli w lasach deszczowych już 150 tys. lat temu, czyli ok. 80 tys. lat wcześniej, niż wcześniej sądzono, a miejsce to mogło być ważnym ośrodkiem wczesnej ewolucji człowieka.
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/historia/news-nieopowiedziany-rozdzial-ludzkiej-historii-zylismy-tam-150-t,nId,21318961
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu



















