Osoby dojeżdżające do pracy rowerem rzadziej biorą chorobowe

0
32

Jeśli szukacie dobrego powodu, by zrezygnować z dojazdu do pracy autem, to nowe badanie wykazało, że osoby dojeżdżające do pracy na rowerze mają na koncie mniej dni chorobowych i rzadziej biorą długie zwolnienia lekarskie. Analiza przeprowadzona przez Fiński Instytut Zdrowia Zawodowego sugeruje, że aktywny transport może mieć znaczący wpływ na zdrowie pracowników.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/medycyna/news-osoby-dojezdzajace-do-pracy-rowerem-rzadziej-biora-chorobowe,nId,20947650
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu