Cieplejsza pogoda zachęca do otwierania okien i wychodzenia na balkon. Często jednak mogą nam przeszkadzać zapachy od sąsiadów albo odwrotnie – to my robimy coś, na co narzekają inni. Przysłowie mówi „Wolnoć Tomku w swoim domku”, ale w domach wielorodzinnych sytuacja jest bardziej skomplikowana. Palenie papierosów, robienie grilla czy opalanie się na balkonie może wywoływać nieprzychylne reakcje sąsiadów. Co na to polskie prawo i regulaminy spółdzielni? Czego nie wolno robić na balkonie?
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/lifestyle/news-palenie-grillowanie-opalanie-czego-nie-wolno-robic-na-balkon,nId,21399036
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu



















