Ujawnione w zeszły piątek (8 maja) materiały o UFO/UAP to dopiero początek. Pentagon ma w zanadrzu dużo więcej zdjęć i nagrań. Jak donoszą źródła zaznajomione z tematem, najlepsze ma dopiero nadejść. Kolejne zrzuty odtajnionych plików w ramach inicjatywy PURSUE mają być stopniowo coraz bardziej spektakularne, a prawdziwą wisienkę na torcie stanowić mają nagrania przedstawicieli obcej cywilizacji (ang. non-human intelligence) pilotujących latające spodki. Byłby to pierwszy dowód na istnienie inteligentnego życia w kosmosie, jaki oficjalnie zaprezentuje rząd USA. Jaki ma w tym cel?
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/kosmos/news-pentagon-pokaze-pierwsze-nagranie-z-kosmitami-kolejna-faza-u,nId,23476615
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu


















