Pierwsze selfie zrobione za pomocą satelity. Polscy studenci zapisali się w historii

0
39

Polska zapisała się na kartach historii eksploracji kosmosu w wyjątkowy sposób. Najmniejszy polski satelita – HYPE – zbudowany przez studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wykonał pierwsze w historii selfie na orbicie.

Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/kosmos/news-pierwsze-selfie-zrobione-za-pomoca-satelity-polscy-studenci,nId,20948515
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu