PKP Intercity wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rowerzystów i szykuje nowe wagony. To „rowerowe stodoły”, czyli zmodernizowane jednostki 609A, które będą w stanie zabrać nawet 24 jednoślady. Projekt wprowadzenia tych wagonów przez PKP Intercity do ruchu jednak się opóźnia. Kiedy wyjadą na tory?
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/technologia/news-pkp-intercity-przyjazne-dla-rowerzystow-wkrotce-wiecej-miejs,nId,23477873
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu


















