Walka z uporczywym wyciekiem powietrza z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) trwa. Choć jeszcze niedawno wydawało się, że ostatnia szczelina w rosyjskim module Zwiezda została zamknięta, to jednak długoterminowe pomiary pokazują, że problem wciąż nie został rozwiązany. Co dalej?
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/kosmos/news-rosjanie-mieli-naprawic-ale-iss-nadal-przecieka,nId,22170912
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu



















