Belgia rozpoczęła budowę Wyspy Księżniczki Elżbiety, pierwszej na świecie sztucznej wyspy energetycznej. Projekt jest wspierany finansowo przez Europejski Bank Inwestycyjny. Po co zdecydowano się na budowę sztucznej wyspy na Morzu Północnym?
Zajawka pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/ekotechnologia/news-ruszyla-budowa-pierwszej-na-swiecie-wyspy-energetycznej,nId,7854640
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu



















