4 powody, dlaktórych warto zainwestować w baterie kuchenne z filtrem!

0
117

Woda to dar życia. Dorosły człowiek, żeby zadbać o swoje zdrowie, powinien jej dziennie wypijać około 2,5 litra. Ciągle jednak znajdujemy wymówki, by tego nie robić – „zapomniałem kupić” brzmi znajomo? A gdyby tak zdatna do picia, pyszna, filtrowana woda popłynęła z Twojego kuchennego kranu? Poznaj cztery największe zalety inwestycji w baterie kuchenne z filtrem!

1. Woda zdatna do picia i to bez wychodzenia z domu

Nie tylko wspomniane wymówki stoją na przeszkodzie do przyswojenia zdrowych nawyków, jakim z całą pewnością jest picie wody w odpowiednich ilościach. Czasami jest to zwykłe roztargnienie lub brak czasu.

Kupując baterie do kuchni z filtrem, nie będziesz już się musiał martwić tym, że znowu zapomniałeś kupić wody. Od teraz będziesz mógł ją czerpać wprost z kranu. Taka woda to nie tylko krok ku zdrowszemu trybowi życia, to także bardziej aromatyczna kawa czy herbata, ponieważ filtrowana woda podnosi ich walory smakowe.

2. Oszczędność pod wieloma względami

Po pierwsze kupując baterie do zlewów z filtrem oszczędzasz czas. Nie będziesz już musiał sterczeć w długich sklepowych kolejkach tylko po to, by kupić butelkę wody.

Po drugie inwestycja w baterie z filtrem to także oszczędność miejsca. Koniec ze stojącymi w kuchni zgrzewkami wody czy próbą wygospodarowania na blacie miejsca na dzbanek i butelki filtrujące. Mało tego! Jeśli zainwestujesz w baterie 3w1 lub 4w1, jak te dostępne w https://comitor.pl będziesz mógł na zawsze pozbyć się również… czajnika, ponieważ gorąca, filtrowana woda popłynie wprost z kranu.

Oszczędność nr 3. oczywiście dotyczy pieniędzy. Chociaż bateria z filtrem może więcej kosztować niż zwykła bateria do kuchni, to jednak inwestycja ta szybko się zwróci, gdyż nie będziesz musiał nieustannie kupować wody butelkowanej.

modern-kitchen-design-undermount-black-sink.jpg

3. Dłuższa żywotność sprzętów kuchennych

Czy wiesz, że najczęstszą przyczyną awarii czajników elektrycznych czy ekspresów do kawy jest osad z kamienia? Z przyzwyczajenia podchodzimy do pojawiającego się kamienia jako do czegoś naturalnego. Tymczasem grzałka w Twoim czajniku pokryta kamieniem będzie potrzebowała więcej czasu na to, by podgrzać wodę, a co za tym idzie – zużyje więcej prądu. Osad kamienia w Twoim ekspresie może również powodować zatory.

No i bądźmy szczerzy… ani kawa, ani herbata nie smakuje zbyt dobrze z drobinkami unoszącego się w nich kamienia. Inwestując w baterie kuchenne z filtrem nie tylko zyskasz smaczną wodę pitną bez kamienia, ale także przedłużysz żywotność swoich sprzętów.

4. Twój sposób na bycie eko

Ekologia coraz częściej staje się sposobem na życie. Coraz częściej zwracamy uwagę na etykiety, przesiadamy się z samochodu na rower, a także staramy się wybierać owoce i warzywa z upraw ekologicznych. Tak naprawdę każdy może wnieść jakąś małą cegiełkę w lepsze jutro. Twoją cegiełką może być bateria z filtrem, bo mniej plastikowych butelek po wodzie oznacza czystsze środowisko naturalne!

Podejmiesz wyzwanie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here